2014/01/04

Lace me up!

Gdy tylko wpadłam na zdjęcia koronkowych, jakże prostych staników składających się jedynie z koronkowych trójkątów łączonymi cienkimi paskami od razu się zakochałam. Panuje powszechne przekonanie, że są one zarezerwowane tylko dla pań z małym biustem - bez przesady. Myślę, że wyglądają one o wiele lepiej na miseczce B lub C.

Za cel postawiłam sobie znalezienie 'tego idealnego'. W zagranicznych sklepach internetowych jest ich pełno, spodobały mi się niemal wszystkie modele z journelle.com, jednak ich cena jest momentami przerażająca (ponad $200). Oto niektóre z nich:

via journelle

via journelle

Jeśli nie możemy pozwolić sobie na modele powyżej zawsze pozostaje nam odszukać równie finezyjne staniki z fiszbinami, które będą idealnym rozwiązaniem dla większych biustów. Różnią się od tego, co jest dostępne w triumphie i innych sieciówkach - tamtejsze mają tendencje do sprawiania wrażenia 'topornych', a mogłoby się wydawać, że przy koronkowej bieliźnie jest to wręcz niemożliwe. Poniższe wyglądają niezwykle zmysłowo pomimo stabilnej konstrukcji.

A już niebawem post o tym, gdzie w Polsce możemy znaleźć takie cuda jak powyżej.
via journelle
via journelle
via journelle
via journelle

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz